Ücretsiz Instagram Video İndirici ile Video İndirin

Ücretsiz Instagram Video İndirici ile Video İndirin

Dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram milyonlarca kullanıcının her an etkileşime geçtiği devasa bir ağdır. Milyarlarca fotoğraf ve videonun anlık olarak paylaşıldığı ve silindiği bu devasa ortamda bazı gönderileri kaydetmek isteyebilirsiniz. Instagram kullanıcılarına fotoğraf ve video kaydetme şansı sunmaktadır. Fakat platformdaki herhangi bir içeriği kalıcı olarak telefona indirme özelliği yer almaz. Dolayısıyla bunu yapmak isteyenlerin Instagram video indirici gibi bir üçüncü parti uygulama kullanmaları gerekmektedir. MP3 indir işlemi de böyle yapıp sevdiğiniz müzik indirebilirsiniz.

Instagram kaydetme özelliği bir gönderiye daha sonra göz atmanıza izin verir. Fakat paylaşanın videoyu her zaman silme ihtimali bulunmaktadır. Yani devasa sosyal ağda hiçbir içeriğin kalıcı olmadığını belirtmekte fayda var. Güvenilir bir Instagram video indirici ile bu ihtimali ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü ve güvenilirliğiyle öne çıkan Snaptube Instagram video ve hikayelerini ücretsiz bir şekilde indirme imkanı da sunar.

ucretsiz-instagram-video-indirici-ile-video-indirin

 

Reklamsız Instagram Video İndirici

Instagram’da takip ettiğiniz bir hobi sayfası olabilir. Ya da beğendiğiniz bir tarifi daha sonra uygulamak için kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunların yanı sıra arkadaşlarınıza göstermek istediğiniz komik bir skeç videosuna daha sonra göz atmak isteyebilirsiniz. Bu noktada Snaptube yardımınıza koşmakta ve farklı formatlarda video ya da hikaye indirmenize fırsat tanır. Geniş özellikleri ve reklamsız arayüzüyle öne çıkan Snaptube’da video indirmek için stabil bir internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Müzik indir işlemi de yapabilirsiniz.

Snaptube indiricisini kullanmak için üye olmanıza da gerek yoktur. Herhangi bir hesap oluşturmadan ve ücret ödemeden birçok farklı platformdan video indirebilirsiniz. Instagram’ın yanı sıra desteklenen birçok platform bulunur. Snaptube üzerinden Instagram, Twitter, Facebook, 4shared, DailyMotion, TikTok, Vimeo, WhatsApp, MetaCafe, Animeq, Vevo ve Funnyordie’da gördüğünüz içerikleri cihazınıza indirebilirsiniz.

Snaptube ile Ücretsiz Video İndirin

Yukarıda belirttiğimiz sosyal medya platformlarında vakit geçiriyorsanız kesinlikle indirmek istediğiniz görüntüler olacaktır. Sürekli bir akış halinde olan bu dijital ağlarda bir beğendiğiniz bir paylaşımı daha sonra bulmak zor olabilir. Snaptube dilediğiniz zaman indirme özelliği sunmakla kalmaz ve çeşitli çözünürlük alternatiflerini de bünyesinde barındırır.

snaptube

Snaptube 144p, 720p, 1080p HD, 2K HD ve 4K HD’ye kadar birçok formattaki videoları indirebilmektedir. Dilerseniz üst düzey bir videoyu telefonunuza kaydedebilir, dilerseniz veri tasarrufu sağlamak için düşük çözünürlükteki bir görüntüyü indirebilirsiniz. Müzik indirmek isteyenler bu müzik indir programı kullanarak indirme işlemi yapabilirler.

Uygulamanın arka planda çalıştığından emin olduktan sonra Instagram ya da dilediğiniz platforma giriş yapın. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın ve Snaptube arayüzüne yapıştırın. Snaptube’ın arkada çalışması halinde bu süreci yapmanıza gerek bile kalmayabilir. Uygulama otomatik olarak okuyacak ve indirme işlemini başlatmadan önce onayınızı is

Video İndirici Program Yükleme İşlemi

Peki popüler video indirme programı nasıl yüklenir? Bu uygulamayı kullanarak çeşitli platformlar üzerinde video indirmeden önce izlemeniz gereken adımları listeledik.

  1. Cihazınızda yüklü olan internet tarayıcısını açın.
  2. Tarayıcıya Snaptube yazın ve video indiricinin resmi internet sitesine ulaşın.
  3. Sitenin ana sayfasında yer alan Hemen indirin butonuna basarak APK’yı indirin.
  4. APK dosyası telefonunuza inerken telefonunuzun Ayarlar penceresini açın.
  5. Gizlilik ve Güvenlik sekmesine giriş yapın.
  6. Bu sekmede yer alan “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” seçeneğine izin verin. Böylece telefonunuza AppStore ya da Google Play Store gibi dijital uygulama mağazalarında yer almayan uygulamaları yükleyebilirsiniz.
  7. İndirme tamamlandıktan sonra telefonunuzun dosya yöneticisinden indirilen APK’yı bulun ve üzerine dokunun. Böylece yükleme işlemi başlayacak ve Snaptube Instagram video indirici telefonunuzda yer edinecektir.

Tebrikler, Snaptube’u başarıyla telefonunuza yüklediniz. Artık dilediğiniz kadar Instagram video indirme yapabilir ve programın vadettiği tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Yorum ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir