Sistem ve yazılar hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa lütfen [email protected] e-posta adresim üzerinden irtibata geçiniz.

Sistemimiz için gerekli görülen gizlilik politikası aşağıdaki gibi bilginize sunulmuştur.

Yazılar ve yorumlar;

Khosann.com alan adlarında makaleler, haberler ve diğer yazılar bulunmaktadır. Alan adlarındaki yazılar tamamen yazara aittir. Sadece yazarın yorumudur ve genel geçer bir görüş olarak kabul edilmemeli, başkalarıyla ansiklopedik veya genel geçer bilgi olarak paylaşılmamalıdır. Alıntı makaleler tümüyle gerçek yazarına aittir. Alıntı yapılan kısımlar kaynak belirtilerek yazılmıştır. Alıntılar hakkındaki hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Yazılan makalelere yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan şahısa aittir. Yorumu yapan şahısların ad, soyad, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır. Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez. Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler ya da resmi taleplerde bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir. Bu bilgiler arasında ad, soyad, e-mail ve ip adresleri mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır. Alan adlarının sahibi ya da editörleri yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk yüklenmez, kabul etmez. Sisteme girilen yorumlar yorum sahibinin sorumluluğunda olup internet sayfası sahibi ya da editörleri hiçbir şekilde ceza veya zan altında bırakılamaz.

Makalelerin “sadece giriş özeti, isim ve blog linki” sayfada kolay fark edilen bir yerde ve formatta gösterilmek kaydıyla Khosann.com URL’si ile kopyalanabilir, yorumlanabilir. Bağlantı adresi verilmeden kopyalanan yazılar için hak talep etmeyeceğiz. Ancak amaç bilginin internette özgürce paylaşımı ise, yazının tamamına yazının sahibinin, yani yazarın sitesi üzerinden ulaşılması etik olacaktır.

Reklamlar ve Sponsorlar;

Sayfamızı ziyaret ettiğinizde 3. taraf yada 2. taraf şirketlerle işbirliği yaptığımızı görebilirsiniz. Görüntülenen reklamlar veya sponsorlar ziyaret ettiğiniz sayfada ilginizi çekebilecek ürün veya hizmetlerin reklamlarını gösterebilir. Bu reklamların görüntülenmesi esnasında reklam şirketleri ziyaretinizden dolayı elde edilen bilgileri (tarayıcı bilgisi, arama kelimesi, içerikler gibi genel ve özel olmayan, kişisel olmayan bilgilerdir) reklam yönetiminde veya kullanıcının ilgisini çekebilecek reklamlar için kullanabilirler. Bu bilgiler isim, soyad, tc kimlik no, adres, e-posta veya telefon numarası gibi bilgiler olamaz.

Sayfalarımızı ziyaret etmek için banner vb reklamlara entegre edilmiş çerezleri kabul etmek zorunda değilsiniz. Çerezleri istediğiniz gibi bloke edebilirsiniz. Reklam izlemek veya tıklamak zorunda değilsiniz. Sponsor reklamlarımızı engellemek için banner bloke yazılımları kullanabilirsiniz.

Dosyalar, sürücüler ve diğer dış bağlantılar;

Kullanıcılar sayfalardan indirdikleri tüm dosyaları virüs taramasından geçirmek zorundadırlar. Sistemimizde hiçbir şekilde virüs olmamasına rağmen işletim sistemi ve programların açıklarından yararlanarak sisteme bulaşabilecek her türlü kötü yazılım için kullanıcılar kendi güvenliklerini sağlamak durumundadırlar. Aksi takdirde sayfalarımızdan indirilen dosyalar veya dış bağlantılar için hiçbir hak talep edilemez, editör ve site sahipleri zan altında bırakılamaz, cezai yükümlülük sunulamaz.

Ayrıca sistemimizde dış bağlantılara yer verilmektedir. Bu dış bağlantıların sayfalarımız, editörlerimiz ya da site sahibi ile hiçbir alakası yoktur. Sadece tavsiye bağlantılardır. Bu bağlantılardan dolayı oluşabilecek problemlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.