Turkcell’in Yeni Akıllı Telefonu T60 Satışta >> Turkcell T60’ı avantajlı kampanyalarla donattı

T60_1Turkcell bugüne kadar 2 milyondan fazla T serisi akıllı telefonlarının yeni üyesi Turkcell T60’ın satışına başladı. T60 bugünden itibaren Turkcell.com.tr üzerinden ve 29 Hazirandan sonra tüm Turkcell Mağazaları’ndan satılacak.

Peşin satış fiyatı 889 TL olan T60, Turkcell müşterileri için 12 ve 24 at taksitli ve tarifeye ek özel teklif seçenekleriyle geliyor. 8 çekirdekli işlemcisi ve 13 MP’lik kamerayla gelen T60 sıcaklık, nem ve basınç ölçme sensörleri ile adım sayar özelliklerine sahip bulunuyor. T60’ı tercih edenler resim ve videoları için 500 GB’lık Turkcell Akıllı Depo kullanım alanına sahip oluyor.

 

T60_sanal_gozluk12 ve 24 ay taksit imkanı Turkcell T60’ta

Turkcell T60’a sahip olmak isteyen Turkcell’liler isteğe bağlı olarak tarifeye ek tekliflerden de yararlanabiliyor. Peşin ve kontratlı satışlarda bireysel ve kurumsal hat sahiplerine 2 ay boyunca ayda 4 GB sınırsız Turbo internet paketi kazandıran T60’ı tarifeye ek olarak ayda 15 TL’den başlayan ve 24 aya varan taksit seçenekleri ile almak da mümkün.

T60’ı kontratlı olarak satın alan müşterilere özel olarak hazırlanan paket, kontrat süresi boyunca 500 GB Akıllı Depo ile 6 ay süresince kullanabilecekleri Turkcell TV+ üyeliğini kapsıyor.

 

 

T60_2 - Kopya500 GB’lık Turkcell Akıllı Depo alanı ve şık aksesuarlar

T60’ı kontratlı ya da peşin olarak satın alan herkese Turkcell App Market’ten 60 TL’lik hediye çeki, Fitwell uygulamasında 1 ay ücretsiz kullanım ve Turkcell Mobil Ödeme kullanan abonelere Google Play’den 3 TL’lik uygulama satın alma hakkı da sunuluyor.

Turkcell T60’ı aksesuarlarıyla birlikte almak isteyenler ise T60 koruma paketi ve akıllı kılıfı 24 ay boyunca kontrata ek ayda 3,5 TL, T60 kablosuz paketi kontrata ek olarak da ayda 9 TL’ye alabiliyorlar. Turkcell T60 kullanıcıları ayrıca 109 TL’ye lazer klavye ve 299 TL’ye T60’la kullanılabilen sanal gerçeklik gözlüğüne sahip olabiliyor.

 

 

T60_lazer_klavyeDaha gelişmiş özellikler

7,8 milimetrelik ince tasarıma, 5 inçlik IPS ekranda HD kalitesinde multimedya deneyimine sahip olan T60 yüksek performans için 8 çekirdekli 1.5 GHz Qualcomm işlemci ile donatıldı. 2400 mAh pil %40 daha hızlı şarj olabilme özelliği ile 3G’de kullanım ömrünü uzatıyor.

Buna ek olarak T-Sensör uygulaması üzerinden sıcaklığı, nemi ve basıncı, T-Fit uygulamasın üzerinden de adımsayar özelliği ile atılan adımları ölçüyor. Turkcell T60, 13 MP’lik otomatik odaklama özellikli gelişmiş kamerası ile daha kaliteli ve canlı görüntüler elde ediyor.

Turkcell T60 5MP ön kamera ile daha net selfie çekiyor ve pil ömrünü kısaltmakla birlikte sesli komut ve el hareketleriyle de kontrol edilebiliyor. Bu özellik sayesinde telefona temas etmeden sesli komut, el işaretiyle veya gülümseme ile selfie çekmek, gelen bir aramayı kabul ya da reddetmek mümkün oluyor. Uzaktan kontrol imkanı özellikle yemek sırasında yağlı parmakla ekrana dokunmak istemeyenlere kolaylık sağlıyor.

 

Teknik Özellikler / Turkcell T60

İşlemci: Qualcomm 8939 1.5 GHz 8 Çekirdek

Hafıza: 16 GB dahili (32 GB’a kadar SD kart desteği)

Ekran: 5” HD IPS (1280×720)

İşaretler ve hareketler: El işaretleriyle temassız olarak gelen aramayı kabul ya da reddetme, ekran işaretleri ve hareketleri

Kamera: 13 MP arka /5 MP ön kamera ile 1080p video kayıt yapabilme.

Kamera özellikleri: Sesli komut, el işaretleri ve gülümseme algılama ile fotoğraf/selfie çekebilme. Gelişmiş odaklama, optik yakınlaştırma, panoramik çekim, HDR çekim desteği, düşük ışık çekim modu, hareketli çekim özelliği.

Ses özellikleri: HD Ses, gürültü engelleme, Dolby Surround

Sensörler: Sıcaklık, nem, basınç ve adım ölçer sensörleri

Kullanıcı arabirimleri: Standart ve Kolay Kullanım Arayüzü, Çocuk ve Misafir modu.

Bağlantı desteği: 4G (150 Mbps), DualCarrier

İşletim sistemi: Android Lollipop

Hızlı Şarj: %40 daha hızlı şarj teknolojisi

Pil: 2400mAh

Boyutlar: 144,2 x 71,7 x 7,8 mm

Ağırlık: 129 gram

 

Yorumlar

Yorum ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version
Yandex