Startup Live 2. Kez İstanbul’a geliyor

StartupLive Istanbul LOGOGirişimcilerin fikirleriyle katılıp yatırımcılar ve alanında uzman kişilerle buluşma imkanı bulduğu uluslararası organizasyon Startup Live, Okalip Toplantı Keyfi ev sahipliğinde 2. kez İstanbul’da gerçekleşecek.

“54 saatte fikirden ürüne!” sloganıyla yola çıkan Startup Live, bu yıl Okalip Toplantı Keyfi ev sahipliğinde ve Çağdaş Önen’in girişimleriyle 26 Eylül–28 Eylül tarihlerinde 2. kez İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 

 

Okalip_Toplantı_Keyfi_Logo_1024x7683 gün sürecek organizasyonda girişimciler, alanında uzman mentorlar eşliğinde girişimlerini jürilerin beğenisine sunuyor ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalıyor.

Okalip Toplantı Keyfi, ininal, ONEN Consultancy ve bidolubaski.com’un sponsor olarak yer aldığı, Medyanet’in medya partneri olduğu Startup Live İstanbul etkinliğinin jüri üyeleri: 41?29! kurucusu Alemşah Öztürk, Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Altop, seri girişimci & melek yatırımcı Orkun Tekin, Medyanet CEO’su Rima Erdemir ve TRPE Venture Partners yönetici ortağı Tolga Güreş’ten oluşuyor.

 

 

138e6b8f b581 42e0 a8c7 d70b1aa8e659 mediumDereceye girecek ekipleri, Startup Live Academy online girişimci hızlandırma (accelerator) programı ile Avusturya’da düzenlenecek Pioneers Festival’ine katılım, Medyanet tarafından dijital pazarlama eğitimi ve ekip başına 1.500 TL’ye kadar ön ödemeli ininal kart ödülleri bekliyor.

İnternet dünyasının önemli şirketlerden birçok temsilcinin yer alacağı Startup Live İstanbul etkinliğiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için startuplive.in/İstanbul/2 adresini ziyaret edebilir, kayıt bölümünden etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

 

 

Yorum ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir