Buzdolabını Yenilemek İsteyenlere: Son Model Buzdolabı Tavsiyeleri

2Mutfakların en çok kullanılan elektronik eşyaları arasında bulunan buzdolapları, pek çok markanın etiketiyle satışa sunuluyor. İster yüksek enerji tasarruflu ister çift kapılı isterseniz de ankastre… Tüm bu seçenekler içinde kararsız kalıyor olabilirsiniz. Tam da bu sebeple sizin için derlediğimiz bu buzdolabı önerileri rehberine göz atarak işinizi kolaylaştırmanız mümkün. En sık tercih edilen buzdolabı modelleri ve fiyatları nelerdir? En tasarruflu buzdolabı markaları hangileri? Mini buzdolabı tavsiyesinde öne çıkan markalar hangileri? Tüm bu soruların cevabı için aşağıdaki listeyi okumaya başlayabilirsiniz.

Samsung Buzdolapları

Buzdolabı marka tavsiyesi dendiğinde, birçok elektronik alette olduğu gibi Samsung öne çıkıyor. Kore devi bu markanın buzdolabı çeşitleri arasından seçimler yaparak siz de pek çok konuda tasarruf sağlayabilirsiniz. Örneğin Samsung RT46K6000WW A+ çift kapılı no-frost özellikli model, ikiz soğutma teknolojisine sahip. 4-5 kişilik aileler için ideal olan bu buzdolabı mutfağınıza çok yakışacak. Üstelik bu buzdolabı, tam bir fiyat performans ürünü. 468 litrelik toplam brüt hacme sahip olan Samsung RT46K6000WW çift kapılı buzdolabının dahil olduğu enerji sınıfı ise A+. Yılda sadece 298 kWh enerji harcayan bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Siemens Buzdolapları

Alman teknolojisinin güzel örnekleri içinde bulunan Siemens buzdolapları, kullanıcıların en kullanışlı buzdolabı alternatifleri arasında yer almakta. Markanın KG86NAI42N A+++ kombi no-frost modeli, 682 litrelik dev hacmiyle boyut anlamında tatmin ediyor. Bunun yanı sıra 252 kWh yıllık enerji tüketimiyle de dikkat çeken bu ürün, 40 dB ses seviyesiyle sessiz buzdolabı tavsiyesi arayanlar için ideal. Ürünün diğer özellikleri arasında 479 litrelik soğutucu bölme hacmi ve 140 litrelik dondurucu bölme hacmini de saymadan geçmemek gerek.

Bosch Buzdolapları

Gerek nitelik gerek boyut gerekse sessiz çalışma anlamında sizi mutlu edecek bir başka marka var listede: Bosch. Markanın özellikle KGN56VW30N kombi tipi no frost modelinde, dolap içindeki rafları da dilediğiniz gibi ayarlamanız mümkün. Ayrıca buzdolabının içinde bulunan LED aydınlatmalar da en karanlık zamanlarda bile dolabın içindeki ürünleri görmenizi kolaylaştırmak için düşünülmüş. Ürünün toplam brüt hacmi 559 litre olarak açıklanmakta. Bunun yanı sıra A++ enerji sınıfı içinde yer alan Bosch marka bu buzdolabı ile yılda ortalama 325 kWh enerji tüketimi yapılması planlanmış. En kullanışlı buzdolabı modelleri arasında kendine yer bulan bu kullanışlı ürünü denemenizde fayda var. Bizden söylemesi!

Arçelik Buzdolapları

Yerli markalar arasında yer alan Arçelik, pek çok elektronik mutfak aletiyle büyülemesinin yanı sıra son teknoloji buzdolaplarıyla da göz dolduruyor. Özellikle markanın 391625 EI gardırop tipi modeli, kalabalık aileler için harika bir seçenek. Leke tutmayan inoks özellikli olan bu ürün, 572 litrelik toplam hacmiyle yiyecek ve içecekleriniz için yeterli alanı sunuyor. Ürününün FullFresh teknolojisi sebzelerinizin uzun süre taze kalmasına yardımcı olurken Mavi Işık teknolojisi ise içerideki meyve ve sebzelerin doğadaymış gibi ışık almaya devam etmesini garanti ediyor. Buzdolabı alacaklara tavsiyeler listemizin son sırasında yer alan Arçelik marka bu buzdolabı; promaster inverter kompresörü, farklı yiyeceklere özel çekmeceleri ve hızlı dondurma özellikli dondurma bölümü ile sizi bekliyor.

Buzdolabı Alırken Dikkat Edilecekler

Buzdolabı alırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç konu var. Aşağıda maddeler halinde sunulan bilgileri okuyarak buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  • Ürünün boyutu
  • Kilovat/saat cinsinden enerji tüketimi
  • Gürültü seviyesi
  • İç hacmi
  • Kapı stili
  • Fiyat aralığı
  • Rengi
  • Raf ve çekmece sayısı
  • Yetkili servis ağı genişliği
  • Antibakteriyel teknoloji

Yorum ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version
Yandex