Açık Sınıf Başkentte >> Okalip Toplantı Keyfi artık Ankaralıların da hizmetinde

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi The Paragon Plaza AnkaraOkalip Toplantı Keyfi, kurulduğu 2006 yılından bugüne kadar İstanbul Mecidiyeköy’deki merkezinde yüzde 95’in üzerinde müşteri memnuniyeti sağlayarak 190 bin misafire ev sahipliği yaptı.

Ulusal ve uluslararası birçok firmaya toplantı hizmetleri sunan Okalip Toplantı Keyfi, geçtiğimiz Haziran ayında İstanbul Ümraniye’de açtığı Cessas Meeting by Okalip Toplantı Keyfi salonlarının ardından, Ankara Söğütözü –The Paragon Plaza’daki yeni yerinde de hizmet vermeye başladı.

Toplantı merkezi işletiyor olmanın getirdiği birikim ve deneyim ile Ankaralılara hizmet vermeye başlayan Okalip Toplantı Keyfi, misafirlerinin beklentilerini ön planda tutuyor ve bu beklentiler doğrultusunda en yeni teknolojileri salonlarına uygulamaya önem veriyor.

 

 

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi Ankara SalonuAçılışa katılan Okalip Toplantı Keyfi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yardımcı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında düzenlenen eğitim ve toplantılar için teknoloji yatırımlarına büyük önem veriyoruz. Kullanıcı dostu bir tasarımı ön plana çıkaran mekanlarımızda uzun ömürlü sunum araçları kullanmanın yanı sıra ses yalıtımı, deneyimli personel, taze ikramlar gibi birçok detayı öne çıkarıyoruz. Okalip Toplantı Keyfi’nde teknolojik yenilikleri yakından takip ederek birçok markanın Türkiye temsilciliğini almış ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya odaklanmış bulunuyoruz. Okalip yatırımlarının yanı sıra, kurumların kendi bünyelerinde açmak istedikleri eğitim ve toplantı salonları için de tasarımın aşamasından yönetimine hizmetlerine kadar her alanda profesyonel danışmanlık çözümleri sağlıyoruz.”

 

 

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi Tokyo SalonuAnkara Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi 24 m² ile 67 m² arasında değişen dört farklı toplantı salonu ve alternatifli oturma düzeniyle eğitim ve toplantı salonu ihtiyacını karşılıyor. Toplantıların verimini artıracak detaylar düşünülerek hazırlanan salonlar doğal günışığından maksimum ölçüde yararlanıyor ve tam kapsamlı donanımıyla iş verimliliğini arttırıyor. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında bulunan akıllı iklimlendirme sistemi tüm konukların toplantı süresi boyunca havadar bir ortamda yüksek konsantrasyonla çalışmasına olanak tanıyor.

 

 

Ahmet YardımcıPlaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında yer alan ileri teknoloji sayesinde konukların tüm teknik ihtiyaçları karşılanıyor, sınırsız ve kesintisiz internet bağlantısı sağlanıyor. Tavana sabitlenmiş olan projeksiyon cihazı hareket alanını artırdığı gibi gün içinde yaşanabilecek bağlantı problemlerini de ortadan kaldırıyor. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarını kullanan konuklar aynı zamanda The Paragon Plaza otopark hizmetinden de yararlanabiliyor. Ayrıca engelli konuklar için özel park yeri ve WC’ler bulunuyor.

 

Etiketler:

Yorum ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir